Štvrtáci prežili krásny deň v Banskej Štiavnici.
Navštívili Starý zámok, kde si prezreli archeologické vykopávky, rytiersku sálu aj terčovú miestnosť.
Počasie im prialo, a tak nechýbala ani chutná zmrzlina.
Záver výletu patril nádhernej prírode.
Obdivovali Počúvadlianske jazero, vrch Sitno aj krásne Štiavnické vrchy.
Domov sa vrátili plní zážitkov a dobrej nálady.
Navštívili Starý zámok, kde si prezreli archeologické vykopávky, rytiersku sálu aj terčovú miestnosť.
Počasie im prialo, a tak nechýbala ani chutná zmrzlina.
Záver výletu patril nádhernej prírode.
Obdivovali Počúvadlianske jazero, vrch Sitno aj krásne Štiavnické vrchy.
Domov sa vrátili plní zážitkov a dobrej nálady.