Štvrtáci prežili krásny deň v Banskej Štiavnici. 
Navštívili Starý zámok, kde si prezreli archeologické vykopávky, rytiersku sálu aj terčovú miestnosť. 
Počasie im prialo, a tak nechýbala ani chutná zmrzlina. 
Záver výletu patril nádhernej prírode. 
Obdivovali Počúvadlianske jazero, vrch Sitno aj krásne Štiavnické vrchy. 
Domov sa vrátili plní zážitkov a dobrej nálady.