Lúčili sme sa s deviatakmi – mladými ľuďmi, ktorí počas rokov vyrástli nielen vedomosťami, ale aj charakterom.
Trieda 9.A pod vedením pani učiteľky Lucky Martincovej a trieda 9.B, ktorú sprevádzala pani učiteľka Ivanka Blahútová a v ich poslednom školskom roku aj pán učiteľ Jarko Švarz, sa dnes symbolicky rozlúčili so základnou školou.
Slávnostné chvíle boli plné spomienok, emócií a úprimných ďakovných slov.
Ďakujeme všetkým pedagógom za ich trpezlivosť, obetavosť a podporu, ktorú deviatakom počas rokov venovali. 
Rodičom ďakujeme za spoluprácu a dôveru.
Milí deviataci, prajeme vám, aby ste na roky strávené v našej škole spomínali s úsmevom. Nech vás na vašej ďalšej ceste sprevádza odvaha, vytrvalosť, dobrí ľudia a radosť z každého nového úspechu. Verte svojim schopnostiam, plňte si sny a nikdy nestrácajte chuť objavovať svet!
Veľa šťastia na novej životnej ceste!